Τιτάνες Παλαμά

Ήττα για τους Τιτάνες στη Χαλκηδόνα!

Μία ακόμη ήττα γνώρισαν οι Τιτάνες Παλαμά, αυτή τη φορά από τη Χαλκηδόνα στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής (Βορράς).

Οι "κυανόλευκοι" γνώρισαν την ήττα με σκορ 85-71, καταβάλοντας μεγάλη προσπάθεια.

Η ομάδα του Αρχοντούλη, πάλεψε σκληρά και μέχρι το 3ο δεκάλεπτο, ήταν κοντά στο σκορ (59-58).

Στην τελευταία 4η και κρίμιση περίοδο, οι Τιτάνες παίζοντας κακή άμυνα ηττήθηκαν με 85-71 και πλέον η υπόθεση σωτηρία φαντάζει αρκετά δύσκολη.

Τα δεκάλεπτα: 19-14, 45-37, 59-58, 85-71.

Χαλκηδόνα (Τουλούμης): Πετρίδης 4, Μάντσος 26(3), Λαίδης 9(1), Πεταλωτής 26(1), Σεφερίδης, Μπατακός 6, Κοτζαγιάννης 4, Παναγιώτου 10(1).

Τιτάνες Παλαμά (Αρχοντούλης): Μπιζιώτης 3, Τσούμας, Γεωργαντζάς 22(4), Τζιμούρτος, Μακρής, Μούμογλου 13(3), Μανδαλάκης 29(2), Αποστολάκης 4.

Διαιτητές: Κατωτικίδης - Παπανικολάου.