Τιτάνες Παλαμά

Ήττα με 100άρα για Τιτάνες από Ανατόλια!

Πραγματοποιώντας κακή εμφάνιση οι Τιτάνες γνώρισαν βαριά ήττα από το Ανατόλια στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής (Βορράς).

Οι "κυανόλευκοι" μπήκαν άσχημα και έμειναν από την πρώτη περίοδο στο -16 (31-15).

Παρ' όλα αυτά αντέδρασαν και μείωσαν τη διαφορά στο τέλος του ημιχρόνου (52-42).

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι επέβαλαν πλήρως τονν ρυθμό τους και χωρίς να δυσκολευτούν επικράτησαν της ομάδας του Αρχοντούλη με το τελικό 104-78.

Τα δεκάλεπτα: 31-15, 52-42, 76-55, 104-78.

Ανατόλια (Γκαϊτατζής): Πουλιανίτης 6, Πρωτούλης 6, Ψυχίδης, Γαλανίδης 16(2), Ζαφειρούδης 10(1), Συμεωνίδης 14, Ξενιτίδης 5(1), Σταματογιάννης 18, Ζώτος 9, Βεργίνης 4, Καραποστόλου 16(2)

Τιτάνες Παλαμά (Αρχοντούλης): Μπιζιώτης, Τσούμας 2, Γεωργαντζάς 20(2), Κατσαδούρος 3(1), Τσικούρτος, Αρχοντούλης 2, Μακρής 8(2), Μούμογλου 8, Μανδαλάκης 28(1), Αποστολάκης 7.

Διαιτητές: Μελανίδης - Χατζηχαρίσης.