Τιτάνες Παλαμά

Ολοκλήρωσαν τη σεζόν με ήττα στα Φάρσαλα οι Τιτάνες!

Με εκτός έδρας ήττα στο γειτονικό ντέρμπι με τον ΓΣ Φαρσάλων ολοκλήρωσαν τη φετινή σεζόν οι Τιτάνες Παλαμά.

Οι "κυανόλευκοι" στάθηκαν αρκετά καλά για ένα ημίχρονο, κατρώντας επαφή στο σκορ, όμως από την 3η περίοδο και μετά οι γηπεδούχοι επέβαλαν τον ρυθμό τους φτάνοντας στο τελικό 96-79.

Η ομάδα του Αρχοντούλη με αυτό το παιχνίδι ολοκλήρωσε τις επίσημες υποχρεώσεις για την αγωνιστική περίοδο 2017-18 και πλέον σκέφτεται τη νέα στη Γ' Εθνική.

ΓΣ Φαρσάλων (Φόρος): Νικολόπουλος 26(6), Ντίνος 16(2), Σαββίδης 10(2), Χαιρετίδης , Αναγνωστόπουλος Χ. 10(2), Συνετός 7, Αλεξόπουλος 3(1), Αναγνωστόπουλος Γ. 21(3), Λούτας 1, Λιούπης, Καραδημας, Μακρής 2.

Τιτάνες Παλαμά (Αρχοντούλης): Μπιζιώτης 7(1), Τσούμας, Γεωργαντζάς 13(1), Κατσαδούρος 3(1), Μπακαβέλος, Τσιμούρτος, Αρχοντούλης, Μακρής 5, Μούμογλου 16(1), Μανδαλάκης 22(1), Αποστολάκης 13(2).

Διαιτητές: Γερακίνης - Κοντογιάννης.

Τα δεκάλεπτα: 17-17, 42-35, 69-56, 96-79.