ΕΠΣ Καρδίτσας

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣΚ (13-14/1)!

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ οι τριάδες των αναμετρήσεων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο (13-14/1).

Αναλυτικά:

Α' ΕΠΣΚ - 17η αγωνιστική - Σάββατο 13/1, 15:00

ΑΟ Φύλλου - Πάμισσος

Γαλάνης – Βογιατζής – Στρατίκης

Σώκρατες - Παλαμαϊκή

Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας – Λιάσκος

ΑΕ Λεονταρίου - ΑΟ Αγναντερού

Ζαγορίτης – Στεφανής – Πήτας

ΑΟ Μυρίνης - Διγενής

Κουκουζέλης – Κανιούρας – Στεργιόπουλος

Ηρακλής Σοφάδων - Απόλλων Μακρυχωρίου

Κουκούλη – Καραγιώτα – Κλησιάρχης

Δόξα Μητρόπολης - Δόξα Μάρκου

Μπεκιάρης – Κουτρομάνος – Καλογριανίτης

ΑΕ Καππαδοκικού - ΑΕ Μουζακίου

Νότος – Πολύζος – Λέρας

Ατρόμητος Παλαμά - ΑΟ Καρδίτσας

Αντωνίου – Μπλιτσογιάννης – Γιαννής

Α1 ΕΠΣΚ - 16η αγωνιστική - Σάββατο 13/1, 15:00

Αστέρας - Θεσσαλικός Ματαράγκας

Τζαφάλιας – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας

Αστήρ Βλοχού - Νέα Νίκη Καμινάδων

Μαριολάς Δ. – Δημάκης – Καλογρίτσας

Αετός Αγίου Θεοδώρου - Προδρομιακός

Σαββίδης – Πεταλάς – Αδαμόπουλος

Μαυραϊκή - Άρης Καρδίτσας

Κυρίτσης – Σακκάς – Ανδρέου

ΑΕ Καρποχωρίου - Διαγόρας

Μαλλιώρας – Μανώλης – Τραμπούρας

Ταυρωπός - Ελπίδα Αγίου Γεωργίου

Βαφειάδης – Ευαγγέλου – Πανόσαφος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΑΟ Κρανέας

Αργυρόπουλος – Πλέντζας – Μαλαμίτσης

Β' ΕΠΣΚ 1ος όμιλος - 15η αγωνιστική - Κυριακή 14/1, 15:00

Μενελαΐδα - Αστέρας Δασοχωρίου

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Αντωνίου

Ερμής Μαυραχάδων - Νίκη Κέδρου

Κυρίτσης – Τίκας Δ. – Βογιατζής

Άρης Αγίας Παρασκευής - Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Πολύζος – Σακκάς – Πανόσαφος

Ηρακλής Καρδ/λας - Άρης Φίλιας

Μαριολάς Αχ. – Καλογριανίτης – Πλέντζας

Ενιππέας - ΑΟ Νέου Μοναστηρίου

Μπλιτσογιάννης – Στεφανής – Κουκούλη

Αετός Καλλιφωνίου - Ηρακλής Παλαμά

Νότος – Αργυρόπουλος – Ευαγγέλου

Β' ΕΠΣΚ 2ος όμιλος - 15η αγωνιστική - Κυριακή 14/1, 15:00

Εθνικός Καρδίτσας - Θύελλα Ριζοβουνίου

Γαλάνης – Μαλλιώρας – Λέρας

ΑΟ Μορφοβουνίου - Πλαστήρας

Γκουντέλας – Κουκουζέλης – Καϋμενόπουλος

Καραϊσκάκης Μαυρομματίου - Αίας Μαραθέας

Γαννιάς – Τσιαμούρας – Διπλάρης Μ.

Μαγούλα - Αργεντινή Καρδίτσας

Ζαγορίτης – Μαριολάς Δ. – Λιάσκος

Ήφαιστος - Νεφέλη

Μανώλης – Παπαλίτσας – Σαββίδης

Καραϊσκάκης Πεδινού - Ολυμπιακός Παλ/σιου

Δημάκης – Πεταλάς – Καλογρίτσας

Γ' ΕΠΣΚ - 16η αγωνιστική - Κυριακή 14/1, 15:00

Βαγγελίτσα Κουσιάντζα - Κρόνος (12:00)

Σακκάς – Πολύζος – Πολυμέρου Μ.

Ακαδημία Ορφέας - Αστροναύτης Γελάνθης

Τραμπούρας – Μπακαβέλος – Γιοβάνης

Ατρόμητος Πτελοπούλας - Ακαδημία Ελπίδες

Πήτας – Παντελάτος – Καραγιάννης

Απόλλων Αρτεσιανού - ΑΟ Ζαϊμίου

Τεταγιώτης – Καλυβιώτη Μ. – Γιαννακόπουλος

Ακαδημία Πανελλήνιος - Αίας Καρποχωρίου

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Τσιτώνας

ΠΑ Σοφάδων - ΑΟ Άρνης

Βαφειάδης – Μαλαμίτσης – Αδαμόπουλος

ΑΕ Λαζαρίνα - Φωστήρας

Στρατίκης – Ανδρέου – Χασιώτης

Αργιθέα - Θύελλα Νεοχωρίου

Γιαννής – Μετοχιανάκης – Καλυβιώτης Ι.

 

SHARE:  

   Δείτε ακόμα...

GEORGIOULOGOiassis8670116770

spitiko

7172

75

karditsaSPORT football