Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (17/2) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας, οι διαιτητές των αναμετρήσεων που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο (18-19/2).
Αναλυτικά:
Α' ΕΠΣΚ - 20η αγωνιστική - Σάββατο 18/2, 15:00
AOK Πάμισσος - Ηρακλής Σοφάδων
Ζαγορίτης – Αντωνίου – Δημάκης
Κυψέλη - ΑΕ Μουζακίου
Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι.
ΑΟ Μυρίνης - Απόλλων Μακρυχωρίου
Σαββίδης – Τακόπουλος – Κανιούρας
ΑΕ Λεονταρίου - Αετός Αγίου Θεοδώρου
Βαρλάμης – Τσιαμούρας – Τραμπούρας
Δόξα Μητρόπολης - Διγενής
Κυρίτσης – Πεταλάς – Γιαννής
ΑΕ Καππαδοκικού - ΑΟ Καρδίτσας
Νότος – Μαλλιώρας – Διπλάρης Μ.
Σώκρατες - ΑΟ Σελλάνων Κυριακή 19/2, 15:00
Βαρλάμης – Βογιατζής – Στεφανής
ΑΟ Αγναντερού - Ατρόμητος Παλαμά Κυριακή 19/2, 15:00
Μαλλιώρας – Κανιούρας – Στεργιόπουλος
Α1 ΕΠΣΚ - 20η αγωνιστική - Σάββατο 18/2, 15:00
ΑΟ Φύλλου - Αστήρ Βλοχού
Κουκουζέλης – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας
ΑΟ Κρανέας - Αργεντινή Καρδίτσας
Βαφειάδης – Στρατίκης – Πήτας
ΑΕ Καρποχωρίου - Κένταυρος Ανάβρας
Μαριολάς Αχ. – Πούπης – Αργυρόπουλος
Ελπίδα - ΠΟΜ Θεσσαλικός
Μανώλης – Στεφανής – Κουκούλη
Αστέρας - Ταυρωπός
Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Πολύζος
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Δόξα Αμπέλου
Τίκας Τρ. – Κουτρουμάνος – Γκουντέλας
Παλαμαϊκή - Δόξα Μάρκου Κυριακή 19/2, 15:00
Τίκας Τρ. – Τακόπουλος – Τίκας Δ.
Ιατρός αγώνα: Φλώρου Θ.
Β' ΕΠΣΚ 1ος όμιλος - 18η αγωνιστική - Κυριακή 19/2, 15:00
Άρης Καρδίτσας - Μαυραϊκή
Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Πεταλάς
Άρης Φίλιας - Ερμής Μαυραχάδων 2014
Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Γκούζας Ι.
ΑΣ Αναγέννηση - Αστέρας Δασοχωρίου
Στρατίκης – Καραγιώτα – Αδαμόπουλος
Προδρομιακός – ΑΟ Μελισσοχωρίου
Βαφειάδης – Κλησιάρχης – Καλτσάς
Νίκη Κέδρου - Ατρόμητος Πτελοπούλας
Αντωνίου – Λέρας – Καλογρίτσας
Ηρακλής Παλαμά - Αετός Καλλιφωνίου (γήπεδο Ερμητσίου)
Κουκούλη – Διπλάρης Μ. – Τραμπούρας
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Άρης Αγίας Παρασκευής
Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Πούπης
Β' ΕΠΣΚ 2ος όμιλος - 18η αγωνιστική - Κυριακή 19/2, 15:00
ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Ήφαιστος
Σαββίδης – Ζούκας – Ανδρέου
Ατρόμητος Γεωργικού - Εθνικός Καρδίτσας
Δημάκης – Μανώλης – Κότζα
Νεφέλη - Αίας Μαραθέας
Νότος – Γκουντέλας – Λιάσκος
Απιδιά - Μαγούλα
Ζαγορίτης – Τσιαμούρας – Κωνσταντάκος
Ασπίδα - Διαγόρας
Γαλάνης – Πλέντζας – Σακκάς
Αστροναύτης Γελάνθης - Πλαστήρας
Αργυρόπουλος – Πήτας – Καλογριανίτης
ΑΟ Μορφοβουνίου - Νέα Νίκη Καμινάδων
Γιαννής – Τεταγιώτης – Κορδάτος
Γ' ΕΠΣΚ - 17η αγωνιστική - Κυριακή 19/2, 15:00
Κρόνος - ΑΕ Μενελαίδα 12:00
Γκουντέλας – Λιάσκος – Πλέντζας
ΠΑ Σοφάδων - ΑΟ Νέου Μοναστηρίου 12:00
Κλησιάρχης – Παλούκης – Καλτσάς
Ακαδημία Ελπίδες - Καραϊσκάκης Πεδινού (γήπεδο Αγίου Γεωργίου)
Κουτρουμάνος – Ζέκιος – Κατσόγιαννος
Φωστήρας - Θύελλα Ριζοβουνίου
Πολύζος – Παντελάτος – Μπάτζιος
Απόλλων Αρτεσιανού - Ακαδημία Ορφέας
Πανόσαφος – Καλυβιώτης – Γεωργίου
Άρνης - Ολυμπιακός Παλ/σιου
Μαριολάς Αχ. – Κατέρης – Κουκουράβα
Αίας Καρποχωρίου - Ενιππέας
Μπλιτσογιάννης – Παλούκης - Μαλάι