Με αναμετρήσεις για την 5η και 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το απόγευμα της Κυριακής (5/11) η δράση σε όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΕ Διδυμοτείχου - Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ελπίδα Σκουτάρεως - Καβάλα 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 0-2
Δόξα Προσκυνητών - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας 3-1
Νάουσα - Μακεδονικός 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Α.Ε. Καρίτσας 0-4
Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας 0-1
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός 1-0
Ηρακλής - Κιλκισιακός 5-1
Πιερικός - Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-1
Ρεπό: Λαγκαδάς
3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων - ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Θεσπρωτός - Δόξα Κρανούλας 0-1
Τηλυκράτης - Μακεδονικός Φούφα 4-0
Νέος Αμφίλοχος - Καστοριά 4-1
Ερμής Αμυνταίου - Πανλευκάδιος 1-1
Σκουφάς Κομποτίου - Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου
4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου - ΝΠΣ Βόλος 2-3
Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Αμβρυσσέας - Νίκη Βόλου 1-0
Ρήγας Φεραίος - Βελούχι 1-2
Ολυμπιακός Βόλου - Θήβα 0-0
ΑΟ Σελλάνων - Αλμυρός 1-0
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου - Καλαμάτα 0-0
Λεωνίδιο - Αστέρας Αμαλιάδας 1-6
Ζάκυνθος - Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Αχαϊκή - Διαγόρας Βραχνέικων 2-0
Παλληξουριακός - ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Πανηλειακός - Παναρκαδικός 0-1
6ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Λουτράκι - Ιωνικός 1-0
Προοδευτική - Ασπρόπυργος 4-0
Κερατσίνι - Πέλοπας Κιάτου 2-1
Ιάλυσος - Εθνικός 1-0
Ρόδος - Διαγόρας 2-2
Ρεπό: Ζευγολατιό
7ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων - Ταμυναϊκός 1-0
Αιολικός - Παναργειακός 1-1
Ερμιονίδα - Πανθηραϊκός 0-0
Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας 1-2
Χαλκίδα - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου
8ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Ηρόδοτος - Παλαιοχώρα 3-1
Αιγάλεω - Ερμής Ζωνιανών 2-0
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος 1-0
Κηφισιά - Ηλυσιακός 0-0
Ατσαλένιος - ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου