Αρχική
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερασιτεχνικό Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
Super League
Super League 2
Γ' Εθνική
Κύπελλο
ΕΠΟ - Διαιτησία
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΓΣ Μουζακίου
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Super League
Super League (2023/24)
Super League (2022/23)
Super League 2
Super League 2 (2023/24)
Super League 2 (2022/23)
Α' ΕΠΣΚ
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Α' ΕΠΣΚ (2022/23)
Β' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ (2023/24)
B' ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ1 ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ2 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ2 ΕΠΣΚ (2022/23)
Μπάσκετ
Basket League
Basket League (2023/24)
Basket League (2022/23)
National League 1
National League 1 2ος όμιλος (2023/24)
Β' Εθνική 3ος όμιλος (2022/23)
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Παίξτε Μπάλα
Νέα
Φωτορεπορτάζ
Live Scores
Στοίχημα
Live!
Γ1 ΕΠΣΚ
Βρίσκεστε εδώ:
Αρχική
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Βαθμολογία
← [Πίσω]
Γ' ΕΠΣΚ 2016-2017
εκτύπωση
Ομάδα
Όλες
Αίας Καρποχωρίου
Ακαδημία Ελπίδες
Ακαδημία Ορφέας
ΑΟ Άρνης
Απόλλων Αρτεσιανού
Ενιπέας
Θύελλα Ριζοβουνίου
Κρόνος
Μενελαΐδα
Νέο Μοναστήρι
Ολυμπιακός Παλ/σίου
ΠΑ Σοφάδων
Πεδινό
Φωστήρας
Όλες
Γηπεδούχος Ομάδα
Φιλοξενούμενη Ομάδα
Αγωνιστική
Όλες
1η Αγωνιστική
2η Αγωνιστική
3η Αγωνιστική
4η Αγωνιστική
5η Αγωνιστική
6η Αγωνιστική
7η Αγωνιστική
8η Αγωνιστική
9η Αγωνιστική
10η Αγωνιστική
11η Αγωνιστική
12η Αγωνιστική
13η Αγωνιστική
14η Αγωνιστική
15η Αγωνιστική
16η Αγωνιστική
17η Αγωνιστική
18η Αγωνιστική
19η Αγωνιστική
20η Αγωνιστική
21η Αγωνιστική
22η Αγωνιστική
23η Αγωνιστική
24η Αγωνιστική
25η Αγωνιστική
26η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Αναζήτηση
Αναζήτηση αγώνων
1η Αγωνιστική
02-10-2016 12:00
Κρόνος
Κρόνος
3 : 4
ΑΟ Άρνης
3
:
4
ΑΟ Άρνης
02-10-2016 12:00
Μενελαΐδα
Μενελαΐδα
0 : 3
Ενιπέας
0
:
3
Ενιπέας
02-10-2016 12:00
Φωστήρας
Φωστήρας
2 : 0
ΠΑ Σοφάδων
2
:
0
ΠΑ Σοφάδων
02-10-2016 16:00
Ακαδημία Ελπίδες
Ακαδημία Ελπίδες
0 : 3
Ακαδημία Ορφέας
0
:
3
Ακαδημία Ορφέας
02-10-2016 16:00
Απόλλων Αρτεσιανού
Απόλλων Αρτεσιανού
3 : 2
Αίας Καρποχωρίου
3
:
2
Αίας Καρποχωρίου
02-10-2016 16:00
Θύελλα Ριζοβουνίου
Θύελλα Ριζοβουνίου
4 : 1
Ολυμπιακός Παλ/σίου
4
:
1
Ολυμπιακός Παλ/σίου
02-10-2016 16:00
Πεδινό
Πεδινό
0 : 2
Νέο Μοναστήρι
0
:
2
Νέο Μοναστήρι
2η Αγωνιστική
08-10-2016 16:00
Νέο Μοναστήρι
Νέο Μοναστήρι
0 : 0
Κρόνος
0
:
0
Κρόνος
09-10-2016 12:00
Μενελαΐδα
Μενελαΐδα
8 : 2
Ακαδημία Ελπίδες
8
:
2
Ακαδημία Ελπίδες
09-10-2016 12:00
ΠΑ Σοφάδων
ΠΑ Σοφάδων
7 : 2
Απόλλων Αρτεσιανού
7
:
2
Απόλλων Αρτεσιανού
09-10-2016 16:00
ΑΟ Άρνης
ΑΟ Άρνης
2 : 1
Αίας Καρποχωρίου
2
:
1
Αίας Καρποχωρίου
09-10-2016 16:00
Ακαδημία Ορφέας
Ακαδημία Ορφέας
1 : 7
Θύελλα Ριζοβουνίου
1
:
7
Θύελλα Ριζοβουνίου
09-10-2016 16:00
Ενιπέας
Ενιπέας
8 : 0
Πεδινό
8
:
0
Πεδινό
09-10-2016 16:00
Ολυμπιακός Παλ/σίου
Ολυμπιακός Παλ/σίου
2 : 3
Φωστήρας
2
:
3
Φωστήρας
3η Αγωνιστική
15-10-2016 16:00
Αίας Καρποχωρίου
Αίας Καρποχωρίου
2 : 5
Νέο Μοναστήρι
2
:
5
Νέο Μοναστήρι
15-10-2016 16:00
Φωστήρας
Φωστήρας
0 : 3
Ακαδημία Ορφέας
0
:
3
Ακαδημία Ορφέας
16-10-2016 12:00
ΑΟ Άρνης
ΑΟ Άρνης
4 : 1
ΠΑ Σοφάδων
4
:
1
ΠΑ Σοφάδων
16-10-2016 12:00
Ακαδημία Ελπίδες
Ακαδημία Ελπίδες
1 : 9
Θύελλα Ριζοβουνίου
1
:
9
Θύελλα Ριζοβουνίου
16-10-2016 12:00
Απόλλων Αρτεσιανού
Απόλλων Αρτεσιανού
1 : 5
Ολυμπιακός Παλ/σίου
1
:
5
Ολυμπιακός Παλ/σίου
16-10-2016 12:00
Κρόνος
Κρόνος
3 : 1
Ενιπέας
3
:
1
Ενιπέας
Σελίδα 1 από 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
20
5
10
20
50
100
Όλες
Φωτορεπορτάζ
Παίξτε Μπάλα
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Νέα / Ανακοινώσεις
Διεθνή
ΕΠΟ - Διαιτησία
Φωτό ημέρας
Ιστορία ομάδων
Πρόγραμμα TV
Πρωτοσέλιδα
Video
Επικοινωνία
Live Scores
Live!
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
UEFA
Champions League
Europa League
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
ΓΣ Μουζακίου
Ολυμπιακός Καρδίτσας
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Euro - Mundial
Νέα Euro - Mundial
Βαθμολογίες
Super League 2 (Βορράς)
Α' ΕΠΣΚ
Β' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Basket League
B' Εθνική (3ος όμιλος)
Live!
Παίξτε Μπάλα
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Νέα
Στοίχημα
Φωτορεπορτάζ
Δημήτρης Στάθης
Σταύρος Καραγιώργος
Σεραφείμ Παπακωστόπουλος
Αρχική
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερασιτεχνικό Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
Super League
Super League 2
Γ' Εθνική
Κύπελλο
ΕΠΟ - Διαιτησία
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΓΣ Μουζακίου
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Super League
Super League (2023/24)
Super League (2022/23)
Super League 2
Super League 2 (2023/24)
Super League 2 (2022/23)
Α' ΕΠΣΚ
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Α' ΕΠΣΚ (2022/23)
Β' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ (2023/24)
B' ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ1 ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ2 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ2 ΕΠΣΚ (2022/23)
Μπάσκετ
Basket League
Basket League (2023/24)
Basket League (2022/23)
National League 1
National League 1 2ος όμιλος (2023/24)
Β' Εθνική 3ος όμιλος (2022/23)