Τιτάνες Παλαμά

Βαριά ήττα oι Τιτάνες από Ελίμεια!

Μία ακόμη ήττα γνώρισαν οι Τιτάνες Παλαμά, που ήδη αρχίζουν να σκέντονται τη νέα σεζόν στην παρακάτω κατηγορία.

Οι "κυανόλευκοι" γνώρισαν την ήττα με 89-67 από την Ελίμεια στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής (Βορράς).

Η ομάδα του Αρχοντούλη έμεινε κοντά στο σκορ μέχρι την ανάπαυλα του ημιχρόνου (44-38).

Η κακή όμως 3η περίδιος με το επιμέρους 26-17, οδήγησαν τον αντίπαλο στο +15 (70-55).

Στο 4ο δεκάλεπτο οι Τιτάνες δεν είχαν τα ψυχικά αποθέμετα να επιστρέψουν με το σκορ να σταματά στο 89-67.

Τα δεκάλεπτα: 22-17, 44-38, 70-55, 89-67.

Ελίμεια (Δημόπουλος): Τσιρέκας 1, Σταυράκης 2, Μαλούτας 19 (6), Σουπούρας 8 (2), Τσιάμης, Πεχλιβανίδης 2, Κούβελας 8 (2), Τσούκας 11 (1), Μαλιούρας 14 (2), Μακρής 10, Τσιμίδης 14

Τιτάνες Παλαμά (Αρχοντούλης): Μπιζιώτης, Τσούμας 4, Γεωργαντζάς 10 (1), Κατσαδούρος, Τσιμούρτος, Αρχοντούλης 2, Μακρής 7 (1), Μούμογλου 15, Μανδαλάκης 21 (3), Αποστολάκης 8

Διαιτητές: Γαζέτας, Πετανίδου.