Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ γνωστοποίησε τις τριάδες των αναμετρήσεων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο (23-24/9)
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α' ΕΠΣΚ - 2η αγωνιστική - Σάββατο 23/9, 16:00
Διγενής – ΑΟ Μυρίνης (15:30)
Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης
Πάμισσος – ΑΟ Φύλλου
Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Γκουντέλας
Παλαμαϊκή – Σώκρατες
Τίκας – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.
ΑΟ Αγναντερού – ΑΕ Λεονταρίου
Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Πολύζος
Απόλλων Μακρυχωρίου – Ηρακλής Σοφάδων
Νότος – Μπλιτσογιάννης – Γκούζας Ι.
Δόξα Μάρκου – Δόξα Μητρόπολης
Μπεκιάρης – Βογιατζής – Στεφανής
ΑΕ Μουζακίου – ΑΕ Καππαδοκικού
Μαργιολάς Αχ. – Γιαννής – Καλλιάρα
ΑΟ Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αργυρόπουλος – Μαριολάς Δ. – Τσιαμούρας
Α1 ΕΠΣΚ - 2η αγωνιστική - Σάββατο 23/9, 16:00
Αστήρ Βλοχού – Θεσσαλικός Ματαράγκας
Δημάκης – Κουτρουμάνος – Λέρας
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Αστέρας
Βαφειάδης – Παπαλίτσας – Κανιούρας
Άρης Καρδίτσας – Ελπίδα Αγίου Γεωργίου
Κουκούλη – Κλησιάρχης – Καραγιώτα
ΑΕ Καρποχωρίου – Προδρομιακός
Μαλλιώρας – Πήτας – Ανδρέου
Ταυρωπός – ΑΟ Κρανέας
Αντωνίου – Πεταλάς – Στρατίκης
Μαυραϊκή – Διαγόρας (γήπεδο Φίλιας)
Γαλάνης – Τραμπούρας – Καλογρίτσας
ΑΠΟΚ – Νέα Νίκη Καμινάδων
Μανώλης – Λιάσκος – Πλέντζας
Β' ΕΠΣΚ 1ος όμιλος - 1η αγωνιστική - Κυριακή 24/9, 16:00
Μενελαίδα – Νίκη Κέδρου
Πολύζος – Μαλλιώρας – Γιαννής
Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Αγίας Παρασκευής
Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης
Ερμής Μαυραχάδων – Άρης Φίλιας
Κυρίτσης – Κουτρουμάνος – Δημάκης
ΑΣ Αναγέννηση – Νέο Μοναστήρι
Μαριολάς Δ. – Μαριολάς Αχ. – Διπλάρης Μ.
Ηρακλής Καρδ/λας – Ηρακλής Παλαμά
Μπλιτσογιάννης – Στεφανής – Μανώλης
Ενιππέας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Γκουντέλας – Νότος – Καραγιώτα
Β' ΕΠΣΚ 2ος όμιλος - 1η αγωνιστική - Κυριακή 24/9, 16:00
Εθνικός Καρδίτσας – Πλαστήρας
Στεργιόπουλος – Αντωνίου – Αργυρόπουλος
Καραϊσκάκης Πεδινού – Καραϊσκάκης Μαυρομματίου
Τραμπούρας – Πεταλάς – Καλλιάρα
ΑΟ Μορφοβουνίου – Αργεντινή Καρδίτσας
Πήτας – Κουκουζέλης – Κουκούλη
Ατρόμητος Γεωργικού – Νεφέλη
Βαρλάμης – Βογιατζής – Κανιούρας
Μαγούλα – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Ζαγορίτης – Γκούζας Ι. – Καλογριανίτης
Ήφαιστος – Αίας Μαραθέας
Μπεκιάρης – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας