Τιτάνες Παλαμά

Βαριά εντός έδρας ήττα για Τιτάνες από Αγρίνιο!

Οι Τιτάνες Παλαμά το απόγευμα της Κυριακής (15/4) γνώρισαν βαριά εντός έδρας ήττα με σκορ 68-101 από το έμπειρο Αγρίνιο.

Η ομάδα του Αρχοντούλη ήταν ανταγωνιστική για ένα ημίχρονο, καθώς είχε επαφή στο σκορ (39-46).

Ένα καταστροφικό 3ο δεκάλεπτο στο οποίο οι "κυανόλευκοι" δέχτηκαν 33 (!) πόντους, τους οδήγησε σε αυτή τη βαριά ήττα.

Στην τελευταία περίοδο δεν άλλαξε κάτι με τους Αγρινιώτες να φτάνουν στο τελικό 68-101.

Τα δεκάλεπτα: 20-26, 39-46, 57-79, 68-101.

Τιτάνες Παλαμά (Αρχοντούλης): Μπιζιώτης, Τσούμας 4, Γεωργαντζάς 30(4), Κατσαδούρος, Μπακαβέλος, Τσιμούρτος, Αρχοντούλης, Μακρής 11(3), Μούμογλου 4(1), Μανδαλάκης 18(1), Αποστολάκης 1.

Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Τασόπουλος 6, Μπερερής 2, Κυριλής Θ. 13(3), Μουρατίδης 11(3), Γκρέκας 7, Κυριλής Δ. 3, Τάσσος 21, Κασαμπαλής 6, Μήτσου 16(2), Σταύρου 6, Τάγκας 10(2).

Διαιτητές: Κατωτικίδης – Παπανικολάου.